zaterdag 30 mei 2026

Uitdaging met Daphne

 En weer ben ik kwijt de hoeveelste het is. Daphne weet het vast nog wel en dat kunnen jullie dan bij haar wel zien. Daphne had deze keer bedacht dat ze een kaartje wilde zien met rood/wit/blauw en een vleugje oranje. Omdat we op de camping waren heb ik een programmaboekje van de gemeente Nijkerk voor koningsdag en 5 mei gebruikt om daar mijn kaartjes mee te maken en was daar zelf zeer tevreden over maar n8u, aan het eind van de maand, lees ik op het kaartje dat Daphne mij stuurde dat ze juist niet iets wilde met  koningsdag of  5 mei . Ha, ha, mooi te laat want dat had ze er echt niet bij gezet dus heb ik me erg uitgeleefd. Ach het gaat nergens om, we doen het voor ons plezier dus hier hebben we dan ook weer lol om, tenminste ik wel, jij ook Daph?

Het is nu vrijdag ongeveer 17.30 uur en het onweer bastte boven Zwolle even los maar het knapt nu al weer op.

Hopelijk hebben jullie ook niet veel narigheid van het weer.

Heel veel liefs van mij en een mooi weekend.

Deze ging naar Daphne 
En deze ging naar Ariënne.




10 opmerkingen:

Anita van Deur zei

Wat zijn het gave kaartjes Marja, hier gelukkig maar een drupje regen.

Daphne zei

Neeheeeee, IK wilde juist NIET iets met Koningsdag of 5 Mei maken, maar ik bedoelde niet dat jij dat dan ook niet mocht doen.
Juist leuk, jouw kaartjes heel erg leuk zelfs.
Ik word er vrolijk van.
Mijn kaartje staat alweer in de caravan, gezellig bij die van April. Het wordt al een echte "verzameling", ik heb er al 2🤣.
Op naar volgende maand, ik ben nog aan het broeden op een idee.

marja kenter zei
Deze reactie is verwijderd door de auteur.
Martha zei

Leuke vrolijke kaarten Marja
Goed gelukt!
Liefs Martha

alma.heijenk@gmail.com zei

ik vind ze erg leuk geworden !!
het gaat om het plezier en het uitdagen van elkaar. zo leuk van jullie.
groetjes Alma

bolletjelucky.blogspot.com zei

Haha, nou helemaal goed lees ik in de reactie van Daphne. Het zijn hele vrolijke, mooie typische Hollandse kaarten geworden Marja.
Lieve groetjes Miranda

Nelleke zei

Ik heb inderdaad gehoord dat het rondom Zwolle zo hard geonweerd had vrijdag. Mijn schoonzus uit Wilsum schreef dat het vlak bij hun ergens ingeslagen was. Bij ons viel het mee. Leuke kaarten maakte je voor de opdracht. Je hebt er veel plezier aan gehad om ze te maken en dat is het belangrijkste toch? Groetjes, Nelleke

Elly zei

Ze zijn beiden heel mooi.

Wies zei

Je hebt twee mooie kaarten voor jullie uitdaging gemaakt. Leuk dat je hiervoor een programmaboekje hebt gebruikt.

Marfien zei

het zijn twee hele gezellige kaarten, echt feestelijk