Een heeeeele tijd geleden kocht ik op de beurs in Nijkerk deze stempel. Thuis maakte ik een inkleur proef met die parelmoer waterverf die ik ook ooit bij de Ac-tion kocht en daar bleef het bij, ik deed er niets mee en het lag er maar te liggen 😀.
Tijdens al die drukte van de nieuwe keuken ging ik er maar eens even voor zitten en fabriceerde deze boekenlegger. Ik geef hem aan mijn camping buurvrouw want zij en ik ruilen altijd over en weer boeken die we uit de weggeef mand halen in het toilet gebouw. En dat gaat zo van " ik ben benieuwd wat jij van dit boek vindt". Vaak zijn we eensgezind maar het is wel grappig dat zij soms hele andere dingen uit het verhaal oppikt dan ik.
Onze keuken is klaar. (Foto komt nog een keer) We zijn er erg blij mee en we hebben een hele leuke tijd gehad met al die reuring op onze patio en ze hebben geweldig gewerkt, geen rommel en alles keurig opgeruimd voor ze weg gingen. Zes van de acht woningen zijn. U voorzien van een nieuwe keuken. Één mevrouw wilde niet, zij is 92 jaar en de andere mevrouw is invalide, die had ook geen zin in al dat gedoe.
Een heel fijn weekend voor jullie allen en jammer dat blogger steeds maar zo vervelend doet. Nu kan ik weer geen berichtjes achterlaten bij sommigen en Daphne ook niet. 😝

8 opmerkingen:
Het niet kunnen reageren is gelukkig opgelost Marja, het was zo ongezellig bloggen. Je hebt die boekenlegger heel mooi ingekleurd en afgewerkt. Leuk om hem dan aan de camping buurvrouw te geven, jullie hebben gewoon samen een mini boekenclub hihi. Fijn die positieve ervaring van de keukenverbouwing, dat je er nog maar lang en veel plezier van mag hebben.
Lieve groetjes Miranda
Hele mooie boekenlegger. Daar zal je camping buurvrouw vast blij mee zijn. Fijn dat de keukenverbouwing goed is verlopen en veel plezier ervan.
Mooi Marja, ook heel goed van je dat je hem afgemaakt en gelijk een doel hebt om aan iemand te geven.
Genoeg van je nieuwe keuken en wat een positief bericht over de gezelligheid en rommel opruimen. Zo kan het ook. Groet, Nelleke
Wat een mooie boekenlegger heb je gemaakt voor je buurvrouw. Dat is handig voor de boeken die jullie die jullie onderling ruilen. Fijn dat de keukenverbouwing voorbij is en ik hoop je lekker kan genieten van de nieuwe keuken. Fijne dag gewenst, groetjes Anna
Wat leuk mam, om een boekenlegger te maken.
Heb je die onopvallend in een boek laten zitten?
Ik vind het een hele mooie.
Waar zo'n nieuwe keuken al niet goed voor is, eindelijk die bloemen eens verwerkt op een creatie.
Deze moet je echt in de vergroting bekijken dan zie je pas hoe mooi hij is! Prachtig gekleurd en maar goed dat je hem nu toch hebt verwerkt!
@ Wat leuk dat je mijn kaart nog steeds hebt bewaard!
groetjes van Ank
Mooi! Boekenleggers daar kan je er ook niet genoeg van hebben (als je graag leest natuurlijk). Gelukkig kunnen we weer reageren! X
Prachtige boekenlegger Marja
Mooi kleurrijk!
Zo leuk om boeken met elkaar te bespreken!
Fijn dat jullie nieuwe keuken is geïnstalleerd!
Fijne tijd liefs Martha
Een reactie posten