Opeens kwam er zo maar een kerst kaart onder mijn handen vandaan vorige week, ik zou bijna zeggen "zonder dat ik het zelf in de gaten had". Geen idee meer waar ik het idee vandaan heb gehaald maar hij is er weer, de wekelijkse kerstkaart voor 52wtc.
Vandaag een feestelijke dag, Ed's verjaardag en hij vertelt altijd het verhaal dat zijn moeder ook altijd vertelde, "toen hij werd geboren in 1942 lag er wel een meter sneeuw". (Waarschijnlijk bij elkaar geveegd zegt nu opeens ha, ha). En wat grappig dat er nu ook een laagje ligt.
Tot mijn schrik kwam ik er vanmorgen achter, toen hij gezellig in bed met een kopje koffie erbij, zijn kaarten uitpakte, dat mijn kaart beschadigd was en nog niet eens over de post gestuurd ??? Ik snap er niks van want ik heb helemaal niet zitten "rommelen" aan dat stukje kaart dus het blijft een raadsel. We hebben nog gekeken of er iets was blijven plakken aan de envelop maar ik zag aan de foto op mijn blog dat hij al beschadigd was voor hij in de vlop ging. Ik heb het helemaal niet gezien, ook niet toen ik gepost had gisteren. Nou ja het was lief bedoeld. Fijne dag voor iedereen en liefs.

13 opmerkingen:
Allereerst van harte gefeliciteerd met de verjaardag van je man Marja, wat gezellig om op bed met koffie felicitatie-kaarten uit te pakken. Ik wens jullie een fijne dag. Je kerstkaart is een plaatje, leuk model en een allerliefst plaatje. Ik ga nog even naar je kaart voor Ed kijken , die heb ik gemist.
Gezellig je weer te zien bij 52 WTC.
Lieve groetjes Miranda dt 52 WTC
Van harte gefeliciteerd met Ed, Marja
Gezellig begin van de dag!
Leuk kerstkaartje heb je gemaakt!
Heb een fijne dag!
Liefs Martha
Van harte met je mannetje! Altijd vervelend als je kaart beschadigd is maar daar kan je soms niets aan doen! Je kerstkaartje is leuk geworden. En zomaar uit het niets verschenen! Knap gedaan hoor! Ga zo door zou ik zeggen! haha! Fijn dat je weer meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke
Wat een mooie kaart heb je gemaakt. En van harte gefeliciteerd met de verjaardag van Ed.
Van harte Gefeliciteerd!!!
Wat een mooie kaart...
Gezellig dat je vandaag weer een kaart op het 52WTC blog laat zien..
Groetjes Annemarie en Merit DT52WTC.
Gefeliciteerd met de verjaardag van Ed. Je hebt hem vast een extra dikke verjaardagknuffel gegeven vanochtend.
Je kerstkaart is erg leuk met dat leuke beertje.
Groetjes van Henriët
Leuke kerstkaart. Lekker bezig ook. Van harte met Ed, een feestje waard. Het is dat je het schreef, maar gisteren had ik die beschadiging op je kaart niet gezien. Apart dat je dat dan helemaal niet ziet, terwijl ik net even keek en het nu wel zag. Jammer maar hij is vast met veel liefde gemaakt. Groet, Nelleke
Gefeliciteerd met de verjaardag van je man!
Leuk je kerstkaart met Tattered Teddy, ik vind dat zo'n lief beertje.
Ik heb er een knuffel van om de kamer staan.
groetjes van Ank
Wat een gaaf kaartje is dit! Heel leuk model ook.
ik zag het gisteren en dacht dat het kwam omdat je er wat afgehaald had en er iets anders voor in de plaats had geplakt. Zou dat het zijn? Hij was in elk geval superleuk. En Ed was er vast blij mee. Gezellige dag gehad?
Heel schattig.
Wat een leuk plaatje.
En wat een leuk model! Die ga ik onthouden, die wil ik dinsdag ook wel eens maken.
Als eerste nog gefeliciteerd met de verjaardag van Ed. En wat een leuk model kerstkaart met mooi papier en leuk plaatje.
Leuke kaart !!!!
En nogmaals gefeliciteerd !!!
Hier ook een blije jarige , dank !
groeten Ineke
DT52WTC
Ach, wat een lieve kerstkaart, mooi gemaakt!
Een reactie posten