maandag 21 juli 2025

Trots

 Onze oudste kleinzoon heeft een moeilijke periode gehad maar heeft zich daar knap door heen "geworsteld" met behulp van zijn ouders. Uiteindelijk is hij terecht gekomen in de elektrotechniek en mocht een paar jaartjes geleden al weer, ingenieur achter zijn naam zetten. Wat waren we allemaal trots op hem. 

Uiteindelijk werkt hij nu voor zichzelf en heeft van de week zijn eerste kantoor ruimte betrokken. Daar moest natuurlijk een kaartje naar toe. Gelukkig zijn we nog thuis en had ik al mijn spulletjes bij de hand.  Ed mag vandaag pas weer voor het eerst auto rijden na zijn har5t infarct .

Ik maak nu maar meteen van de gelegenheid gebruik om jullie hier allemaal te bedanken voor het medeleven, het doet ons goed. Ed voelt zich prima en laten we hopen dat dat zo blijft.

Nu het kaartje voor kleinzoon


Fijne dag en liefs

4 opmerkingen:

karin zei

Dat is iets om trots op te zijn, mooi kaartje heb je voor hem gemaakt.
Fijne dag verder.
Groetjes,
Karin

!neke zei

Zeker iets om trots op te zijn !!!!
Een felicitatie waard !
Fijn dat Ed zich goed voelt !!!!
Houden zo !!!

Diny zei

Zeker iets om trots op te zijn Marja.
Wat heb je een prachtige kaart voor hem gemaakt!
Fijn dat het zo goed gaat met je man.
Groetjes Diny

Sarah zei

Wat een toffe kaart voor je kleinzoon! Fijn dat je Ed zich er zo goed heeft door geslagen. Ik wens jullie nu een rustige zomer toe. Tot pieps op de blogs. X