Ja, lieve blogdinnen, daar ben ik dan weer even. Na een paar heel enerverende weken begint de rust nu een beetje terug te komen. Met Ed gaat het gelukkig goed en we hebben een paar dagen heel rustig aan gedaan op de camping. Ik heb heel veel gelezen want ik had nog geen knutselspullen bij me, ik kon niet bedenken wat ik allemaal mee moest nemen en mijn hoofd was ook nog een beetje in de war. Ik heb toen Ed die "aanval/ toeval" (hoe noem je zoiets?) kreeg een paar minuten gedacht dat hij onder mijn ogen zou sterven. Maar hij is er nog gelukkig. Tja en dat gaat je niet in de koude kleren zitten. Maar nu heb ik de schouders er onder gezet. We zijn een paar dagen thuis en ik heb wat spullen klaar gezet en wat ideeën op geschreven dan kan ik in ieder geval weer eens beginnen. Daphne stimuleert me ook wel en bij jullie heb ik ook al wat tips opgestoken. Komt vanzelf wel weer. Ook reageren was een beetje moeilijk, ik ben nog enorm uit mijn gewone ritme, moet allemaal weer een beetje een plekje krijgen. Vorige week is een plekje weg gehaald op mijn sleutelbeen, ontdekt door de dermatoloog bij mijn jaarlijkse controle. Ik had het zelf helemaal niet waar genomen en gelukkig is alles weg en volgend jaar weer terug voor controle. Mooi dat het kan. Tja, zo'n 20, 30, 40 jaar geleden wisten we nog niet zo veel wat de zon aan kan richten en was bruin worden zo mooi dus smeerden we ons zelfs in met olijfolie om maar snel bruin te worden, herkenbaar?? en nu maar eens over tot de orde van de dag....
Ik had nog wel een kaartje in voorraad, dat kan ik alleen op de computer op mijn blog zetten vandaar dat ik ook al die tijd niets heb geplaatst.
Ik maakte voor de schoonzus van Daphne een kaartje o.a. met vellum voor haar verjaardag naar een idee van een vriendin en ik had nog zo'n leuk blokje liggen in het blauw. Daar heb ik ben ik mee aan de gang gegaan. Ook leuk toch?
Verder ben ik gisteren en vandaag druk in de weer geweest met de twee kaarten voor mijn uitdaging met Daphne, is wel pas voor eind van de maand maar "regeren is vooruitzien" zegt Ed altijd, ik kan het maar klaar hebben.
Lieve blogdinnen, ik wens jullie een hele mooie dag nog, heel veel liefs van mij en ik doe wat ik kan om af en toe bij jullie langs te komen.
10 opmerkingen:
Heel wat om te verwerken Marja, nu maar langzaam weer in het ritme komen. Fijn dat het met je man beter gaat. Je laat een prachtige kaart zien, ook je voorgaande kaart die had ik gemist pracht is hij.
Dat is een mooi kaartje met het prachtig papier en mooi tekstlabel.
Je hebt een heftige periode achter de rug. Hopen dat het nu rustig blijft. Sterkte met jullie gezondheid.
Groetjes,
Karin
Wat is er veel bij jullie gebeurd de laatste weken. Fijn dat je weer dingen oppakt en straks op de camping ook weer wat gaat doen. Deze kaart is leuk welke je laat zien. Groetjes, Nelleke
Wat laat je een mooie kaart zien. Natuurlijk laat zo'n voorval je stilstaan bij dingen en dat is zo normaal, maar ik bewonder ook jouw veerkracht om toch weer vooruit te kijken ondanks je hogere leeftijd. Naar zo'n mensen kijk ik op. Je mag blijven dromen, hopen, creëren want zonder dat dooft het licht vanzelf. Ook ik denk veel aan je xx
Ha die Marja, wat fijn om jou weer te lezen!
Helemaal niet zo gek dat de hele situatie zo’n impact heeft, je word toch geconfronteerd met het idee…
Gelukkig gaat het goed met je mannetje (en met jouw weggehaalde plekje) probeer weer lekker de draad op te pakken maar ik lees dat de spulletje en ideeën er al weer aan komen..goedzo!
Voor nu laat je een hele mooie kaart zien, een heel gaaf model en prachtig gepimpt.
Veel liefs van mij xx
Een prachtige kaart, erg mooi in blauw-wit, leuk effect met het vellum en mooi plaatje heb je gebruikt. De badge voorop vind ik ook heel leuk.
Mooie kaart Marja
Leuk model en fris dessinpapier
Wat fijn dat alles weer een beetje op orde is en wat ben jij toch een veerkrachtige vrouw, het is niet niks wat jullie hebben meegemaakt, neem lekker rustig de tijd, niks moet en alles mag, geldt ook voor het knutselen!
Geniet van een mooie tijd op de camping, liefs Martha
Wat een mooie kaart Marja, leuk model zo gecombineerd met vellum. Neem maar lekker de tijd hoor, niets moet in de hobby wereld toch? Lekker op de camping lezen en genieten van de natuur is ook fijn, geniet ervan.
Lieve groetjes Miranda
Ach lieve Marja, dit bericht had ik helemaal gemist. Heel logisch dat het niet in je koude kleren gaat zitten! Het is een soort van traumatische ervaring en dat je daarvan uit je ritme raakt is heel normaal. En wat fijn dat dat plekje goed is. Ook alweer spannend geweest natuurlijk. En alles moet je maar weer even verwerken...
Dat kost tijd.
Je kaart is heel mooi en wat een leuk model weer. Ik hoop dat je lekker kunt ontspannen op de camping. Niets moet dan he?!
Lezen, beetje freubelen doen waar je zin in hebt.....genieten!
Sterkte, fijn dat het nu wat beter gaat met je man!
Een reactie posten