Bij het opruimen van mijn werktafel kwam ik nog wat stukjes dp van Stampin Up tegen. Ik kreeg vorig jaar van een vriendin een aantal overgebleven vierkantjes van dit papier met de woorden "daar kan jij vast nog wel iets mee"... en of, ik ponste daar weer kleinere vierkantjes van en maakte er een paar kaarten mee. Op een gegeven moment was ik het denk ik zat en bleven er een aantal stukjes over. Die vond ik terug en maakte er nog maar een keer deze kaart mee.
De hello letters heb ik ooit eens van Daphne gekregen, kwam ik ook tegen in een doosje, de vlinder vanochtend twee keer uitgesneden, even zitten dubben welke kleur ik boven zou doen en het werd dus de blauwe. Ik was snel klaar en ik heb weer een kaartje voor de voorraad.
Hier is het weer mooi weer, tijd om te gaan wandelen, (met de zonnebril op)
Fijne dag allemaal en liefs van mij en dank voor jullie medeleven met mijn staar operaties.
Mooie kaart met vlinder en restjes!
BeantwoordenVerwijderenBeterschap met je ogen, Zonnebril is geen overbodige luxe op dit moment.
Heerlijk de zon😎!
Lieve groetjes Crealientje.
Dat heb je mooi gemaakt !!!!!
BeantwoordenVerwijderenIk ga niet goed met restjes ....
Kijk eens dat heb je mooi gedaan, ik weet nooit wat ik met de restjes moet doen jij wel!! Schitterende kaart vind ik het geworden. Geniet van je wandeling.
BeantwoordenVerwijderenprachtig kaartje en dat met restjes! wat goed!!
BeantwoordenVerwijderengroetjes Alma
Wat een gezellig kaartje Marja, het papier is zeker mooi,goed dat je er nog iets van gemaakt hebt xx
BeantwoordenVerwijderengezellig kaartje
BeantwoordenVerwijderenHeel mooi kaartje is het! Handig die restjes. En fijn dat het elke dag beter gaat. En je zicht zal ook wel en stuk beter zijn!
BeantwoordenVerwijderenKijk nou toch eens, nòg een kaart met de vierkantjes.
BeantwoordenVerwijderenWat leuk dat jij zo goed uit de voeten kan met die restjes.
De vlinder is een mooie blikvanger vind ik en ik denk dat je de juiste keus hebt gemaakt, de blauwe vlinder bovenop komt heel mooi uit op deze kaart.
Wat een mooie kaart, leuk in die blauwe tinten. De grote vlinder staat er mooi op.
BeantwoordenVerwijderenIk vind het een prachtige kaart, leuk met restjes spelen.
BeantwoordenVerwijderenGeniet van het wandelen buiten, fijn dat het beter gaat.
groetjes Elly
Prachtig kaart Marja
BeantwoordenVerwijderenheel mooi gemaakt met deze restjes
Knap gemaakt
Fijn dat het zo goed met je gaat, heerlijk genieten van het weertje, zeker met zonnebril!
Liefs Martha
Super leuk om zo je restjes op te maken.
BeantwoordenVerwijderenMooi met die grote vlinder zo op de vierkantjes.
Groetjes van Henriët
Wat een leuk effect al die kleine blokjes Marja. Een mooie manier om restjes te verwerken inderdaad. Ik vind het een hele leuke kaart.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda