donderdag 28 mei 2026

Lieve Blogdinnen

Het camping leven neemt me zodanig in beslag dat ik bijna geen tijd over heb om te hobbyen, blogs te lezen en te reageren. Jullie moeten het me naar niet kwalijk nemen. 
Daarbij kwam ook nog dat Ariënne zaterdag onze post mee nam waar een overlijdingskaart bij zat van een lieve vriend. Ik postte op 27 maart is een kaartje voor hun verhuizing, dat heb ik niet kunnen versturen omdat we steeds geen adres van ze door kregen. Nu blijkt dat ze 12 april zijn verhuisd en dat hij 12 mei is overleden. Dat was wel even schrikken, we kennen ze ongeveer 52 jaar en er gingen heel veel herinneringen door ons heen.  Ik ben eerst in mijn hoofd bezig geweest wat voor een kaartje ik zou maken en  uiteindelijk is dit er uit gekomen. Dank zij Pinterest. 
Ik zend jullie heel veel liefs en tot blogs.

8 opmerkingen:

  1. Hoi Marja, wat verdrietig dat jullie goede vriend is overleden, gecondoleerd en veel sterkte. Je maakte een mooie stijlvolle condoleance kaart voor de familie. Geniet maar fijn van het campingleven , voor alles is een tijd.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat een verdrietig nieuws. Als mensen die je zo lang kent overlijden is het logisch dat dat herinneringen oproept.
    Je maakte een mooie een mooie kaart om de familie te laten weten dat je aan ze denkt.
    Lekker genieten op de camping. Bloggen en de hobby komen wel weer!
    Groetjes van Henriët

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat een verdrietig nieuws. Gecondoleerd met hey overlijden van jullie goed vriend. Sterkte in dit verdriet en gemis. Je maakte een mooie kaart voor de familie.

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Ach Marja, wat een verdrietig nieuws
    Veel sterkte, zoveel jaar vriendschap is niet niks
    Je hebt een mooie stijlvolle kaart gemaakt!
    Liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Ach Marja, dat is echt schrikken en een rare gewaarwording als je nergens van op de hoogte bent. Je maakte ene heel mooie kaart voor de vriendin.
    Geniet maar lekker daar op de camping hoor. Bloggen komt wel weer!

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Nou ik kan mij voorstellen dat je dan wel met andere dingen bezig bent, toch altijd weer schrikken als je zo’n bericht krijgt. Je hebt een heel mooi kaartje gemaakt, fijn om er ook op deze manier mee bezig te zijn. Groet, Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Een mooie kaart, maar dit is enorm schrikken.

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Dat was een verdrietig bericht voor jullie, gecondoleerd. Je maakte een mooie stijlvolle kaart.

    BeantwoordenVerwijderen