Gisteren hadden we weer een heerlijk, kletseldagje Daphne en ik en Ed was ook thuis dus we kregen weer een lekkere lunch voor onze neuzen gezet. Ik ben begonnen met een kerstkaart uit zo'n uitdruk boekje van de Ac... wat ik van Daphne kreeg, uiteindelijk vind ik die niet zo leuk geworden. Wat lastig al die kleine puntjes die er aan blijven zitten, ik knip ze zo veel mogelijk weg en be ink zo veel mogelijk de randjes. Nee het is niet "mijn ding". Misschien af en toe maar eens eentje maken of bewaren voor "straks" op de camping. Daarna maakte ik een kaartje voor de vriendin van ons middelste kleinkind. Zij kwamen maandag even bij ons langs met een heerlijk taartje want zij was geslaagd en had dat net gehoord. Ik heb weer de sketch van CS gebruikt, zo makkelijk zo'n sketch. Vandaag ga ik maar weer eens even een wandelingetje maken, alle sneeuw is hier weg gelukkig.


Mooie kaarten, Marja
BeantwoordenVerwijderenIk herken je verhaal over die uitdrukplaatjes, ik lop daar vaak op vast...
Maar al met al is het toch een mooie kaart geworden
En zo gezellig met elkaar knutselen!
Liefs Martha
Gezellig om zo samen te knutselen en verwend te worden met een lunch. Beide kaarten zijn prachtig geworden, maar ik herken je verhaal van de plaatjes met puntjes. Groetjes Mariëtte
BeantwoordenVerwijderenHey Marja,
BeantwoordenVerwijderenwat een mooie kaarten maakte je. Leuk die met de sketch van CS. Echt prachtig gedaan.
Zo gezellig dat jullie samen kunnen knutselen.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
gezellig zo samen knutselen en dan ook nog verwent worden met een lekkere lunch.
BeantwoordenVerwijderenmooie kaart met de schets, ik ben ook geen fan van uitdrukplaatjes.
groetjes Alma
Heel gezellig zo'n kletseldag met Daphne en dan verwend worden door Ed met een lekkere lunch. Wat een leuke "geslaagd" kaart heb je gemaakt. Ook de kerstkaart is mooi. Het is handig zo'n uitdruk boekje met kaarten en plaatjes, maar die puntjes die blijven zitten zijn inderdaad niet mooi. Maar zo te zien heb je ze netjes weggewerkt. ( p.s. Leuk om op mijn blog te lezen dat Daphne mijn kaart voor jullie ook mooi vindt)
BeantwoordenVerwijderenLeuke kaart voor de geslaagde. Zo leuk dat ze dan even langs komen. Ik begrijp je helemaal wat je bedoelt met die boekjes. Ook niet zo mijn ding, ik koop ze niet meer, maak nu elke keer wat op. En toch is die leuk geworden door het aparte model. Groet, Nelleke
BeantwoordenVerwijderenAch wat leuk zeg dat ze langs kwam! En natuurlijk maakt (schoon)oma dan een kaartje! Hij is erg leuk geworden. En de kerstkaart ook hoor. Door het model natuurlijk en ja die plaatjes.. ik heb er nog zoveel en weet je dat het plaatje op jullie kaart ook uit zo'n boek van Action is? 🤣😂
BeantwoordenVerwijderenAl met al heb je wel een heel leuk kaartje met die afbeelding gemaakt. Ik ben er ook geen fan van (om mee te werken dus).
BeantwoordenVerwijderenDankjewel voor het meedoen bij CS.